19 Niedziela Zwykła

11 sierpnia 2019

 1. Od pierwszej niedzieli lipca ostatnia Msza św. w naszym kościele odprawiana jest o godz. 20.00 w zamian za Mszę św. o godz. 13.30.
 2. Kancelaryjne sprawy można zgłaszać w środę zaraz po Mszy św. wieczornej i w piątek o godz. 10.00.
 3. Rozpoczęliśmy miesiąc trzeźwości. Jak co roku ofiarujmy naszą abstynencję za grzechy i skutki pijaństwa.
 4. 12 sierpnia po Mszy św. o godz. 6.30 jako wspólnota parafialna wyruszamy na Pielgrzymkę Pieszą do Kalwarii Pacławskiej. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej, także spoza parafii, do uczestnictwa w pielgrzymce. Prosimy pielgrzymów o oddanie bagażu przed Mszą Świętą.
 5. W czwartek, 15 sierpnia, obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. odprawiane będą w porządku niedzielnym. Poświęcenie ziół i kwiatów podczas Mszy św. Przed Mszą św. o godz. 15 przywitamy pątników wracających z Kalwarii Pacławskiej.
 6. Organizatorzy Dni Patrona Miasta Przemyśla Świętego Wincentego „Wincentiada 2019” zapraszają do wzięcia udziału w imprezie (szczegóły na plakatach).
 7. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz naszej świątyni i wspólnoty. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona będzie na kontynuację prac konserwatorskich obejmujących osuszanie fundamentów budynku dawnych salek oraz prace w chórze zakonnym (okna i stalle). Bóg Zapłać za Waszą ofiarność.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.
Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony