19 Niedziela Zwykła

08 sierpnia 2021

 1. W związku z ograniczeniami spowodowanymi pandemią informujemy, że podczas nabożeństw, na terenie kompleksu klasztornego, należy zachować stosowny odstęp. Poza momentem przyjęcia Komunii Świętej należy zasłaniać usta i nos.
 2. W czasie wakacji ostatnia Msza św. niedzielna odprawiana jest o godz. 20.00 zamiast Mszy św. o godz. 13.30. W czasie wakacyjnym pamiętajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii.
 3. Kancelaria parafialna w czasie wakacji będzie czynna we wtorki o godz. 17.00. W pilnych sprawach kancelaryjnych prosimy zgłaszać się do zakrystii zaraz po wieczornej Mszy św. (w poniedziałki, środy, czwartki i piątki).
 4. Dzisiaj Br. Dominik obchodzi swoje imieniny. Pamiętajmy o Nim w swoich modlitwach.
 5. We wtorek, 10 sierpnia, Przemyśl będzie metą II etapu 78 Tour de Pologne. W związku z tym wystąpią czasowe zmiany w organizacji ruchu  i komunikacji miejskiej. Wszelkie szczegóły znajdują się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego.
 6. Rozpoczyna się Wielki Odpust na Kalwarii dlatego zachęcamy do indywidualnego odwiedzania Kalwaryjskiego Sanktuarium i włączania się we wspólne modlitwy. Msza św. w intencji naszej parafii odprawiona będzie w piątek wieczorem na galerii.
 7. Za tydzień uroczystość Wniebowzięcia NMP. Poświęcenie ziół po każdej Mszy św.
 8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na konto klasztorne. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na kontynuację prac remontowych i konserwatorskich w kościele i klasztorze. Dziękujemy za wszelkie gesty dobroci i życzliwości.

Naszym Parafianom, Gościom,  Dobrodziejom, Sympatykom naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze; nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.           

Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony