17 Niedziela Zwykła

26 lipca 2020

 1. Od pierwszej niedzieli lipca do końca września ostatnia Msza św. w naszym kościele odprawiana jest o godz. 20.00 zamiast Mszy św. o godz. 13.30.
 2. Kancelaria w okresie wakacji będzie czynna we wtorki o  godz. 17.00. W pilnych sprawach kancelaryjnych prosimy zgłaszać się do zakrystii zaraz po wieczornej Mszy św.
 3. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych. Kartki z imionami zmarłych prosimy składać do puszki przy ołtarzu Matki Bożej.
 4. W I sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę św. wynagradzającą i różaniec o godz. 8.00.
 5. W sobotę rozpoczynamy miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do ofiarowania osobistej abstynencji za grzechy i skutki pijaństwa.
 6. W niedzielę 2 sierpnia Uroczystość NMP Anielskiej z Porcjunkuli. Tego dnia za nawiedzenie kościoła franciszkańskiego lub parafialnego można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 7. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca i zmiana tajemnic.
 8. Organizatorzy XX Międzynarodowego Przemyskiego Festiwalu Salezjańskie Lato serdecznie zapraszają na koncerty od 1 do 20 sierpnia (szczegóły na plakacie).
 9. Medyczna Szkoła Policealna prowadzi nabór na nowy rok szkolny. Zapisy na stronie internetowej lub w sekretariacie szkoły – ul. Słowackiego 85. Informacje o szczegółach i kierunkach kształcenia w gablocie.
 10. Składamy serdeczne ‚Bóg zapłać’ za dzisiejsze ofiary. Dziękujemy za Waszą ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej.

 Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony