16 Niedziela Zwykła

22 lipca 2018

 1. Dzisiaj z okazji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św. na parkingu przed dworcem PKP i na ulicy Sowińskiego.
 2. W czwartek w liturgii wspominamy świętych Joachima i Annę rodziców Matki Bożej. To dzień szczególnej modlitwy za rodziców i ludzi starszych. Pamiętajmy o modlitwie za naszych najbliższych.
 3. Organizatorzy Międzynarodowego Przemyskiego Festiwalu Salezjańskie Lato Muzyczne serdecznie zapraszają na koncerty: 27 lipca o 19.30 w Bazylice Archikatedralnej oraz 28 lipca o 19.30 na Zamku Kazimierzowskim (wstęp wolny, szczegóły na plakacie).
 4. W najbliższą niedzielę przed świątynią członkowie Ruchu Czcicieli Św. Michała Archanioła z Przemyśla będą zbierać dobrowolne ofiary na rzecz budowy figury Anioła Stróża Polski który ma stanąć przy przemyskiej Archikatedrze.
 5. W pierwszą niedzielę lipca przeszliśmy na tryb wakacyjny: ostatnia Msza święta w naszym kościele o godz. 20.00 w zamian za Mszę o godz. 13.30.
 6. Kancelaria przez czas wakacji czynna będzie w środy po Mszy wieczornej i w piątki od 10.00 do 11.00.
 7. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz naszej świątyni i wspólnoty. Bóg Zapłać.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze; nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi. ​
Szczęść Wam Boże. Życzymy udanych wakacji

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony