14 Niedziela Zwykła

08 lipca 2018

 1. W pierwszą niedzielę lipca przeszliśmy na tryb wakacyjny: ostatnia Msza święta w naszym kościele o godz. 20.00 w zamian za Mszę o godz. 13.30.
 2. Kancelaria przez czas wakacji czynna będzie w środy po Mszy wieczornej i w piątki od 10.00.
 3. W sobotę Mszą św. o godz. 21.00 rozpoczniemy pieszą nocną pielgrzymka na Kalwarię Pacławską. Chętnych na wspólny powrót prosimy o zapisanie się w zakrystii. Przypominamy o obowiązku posiadania odblasków w widocznych miejscach.
 4. Decyzją władz zakonnych Brat Florian Borsuk został skierowany do pracy w klasztorze w Wieliczce. Dziękując Bratu za wkład w naszą wspólnotę życzymy owocnej pracy na nowej placówce.
 5. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej świątyni i wspólnoty. Dzisiejsza taca przeznaczona będzie na pokrycie kosztów prac konserwatorskich w klasztorze – chóru zakonnego, dachu nad salkami od ul. Sowińskiego i zabezpieczania muru od ulicy Mniszej. Niech Bóg wynagrodzi Waszą hojność.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze; nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.
Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony