13 Niedziela Zwykła

01 lipca 2018

 1. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.45 zapraszamy razem z zespołem „Cantata” na spotkanie poetycko muzyczne.
 2. Dzisiejsza niedziela jest pierwszą w miesiącu dlatego też po Mszy św. o godz. 15.00 będzie zmiana Tajemnic Róż Żywego Różańca.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca; pamiętajmy o odnowieniu naszej duszy przez Sakrament Pokuty i Eucharystii. W okresie wakacyjnym chorych nie odwiedzamy.
 4. W pierwszą niedzielę lipca przechodzimy na tryb wakacyjny: ostatnia Msza św. odprawiana jest o godz. 20.00 zamiast Mszy św. o godz. 13.30.
 5. Kancelaria w okresie wakacyjnym czynna będzie w środy po Mszy św. wieczornej oraz w piątki od godz. 10.00 do godz. 11.00.
 6. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz naszej świątyni i wspólnoty. Taca z następnej niedzieli przeznaczona będzie na pokrycie kosztów prac konserwatorskich obejmujących remont chóru zakonnego, zabezpieczenie kolejnego fragment muru od ulicy Mniszej oraz remont generalny dachu nad dawnymi salkami katechetycznymi.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.
Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony