14 Niedziela Zwykła

04 lipca 2021

 1. W związku z ograniczeniami spowodowanymi pandemią informujemy, że podczas nabożeństw, na terenie kompleksu klasztornego, należy zachować stosowny odstęp. Poza momentem przyjęcia Komunii Świętej należy zasłaniać usta i nos.
 2. Biskupi zdecydowali, że od 20 czerwca zostają zniesione dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. oraz w święta nakazane we wszystkich diecezjach, w których do tej pory obowiązywały.
 3. Od dzisiaj przechodzimy na cykl wakacyjny: ostatnia Msza św. o godz. 20.00 zamiast Mszy św. o godz. 13.30. W czasie wakacyjnym pamiętajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii.
 4. Kancelaria parafialna w czasie wakacji będzie czynna we wtorki o godz. 17.00. W pilnych sprawach kancelaryjnych prosimy zgłaszać się do zakrystii zaraz po wieczornej Mszy św.
 5. Dzisiaj o godz. 15.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji członków Róż Żywego Różańca, a po niej zmiana tajemnic.
 6. Jak co roku, 9 lipca odbędzie się zbiórka elektrośmieci z której dochód przeznaczony będzie na wsparcie misji. W piątek od godz. 9.00 do 17.00 otwarta będzie brama na plac klasztorny od ulicy Sowińskiego 3, gdzie będzie można pozostawić elektrośmieci. Dziękujemy za zaangażowanie w pomoc misjom i misjonarzom.
 7. 11 lipca (niedziela) o godz. 8.30 w kościele Karmelitów Bosych zostanie odprawiona Msza św. w 78 rocznicę Zbrodni Wołyńskiej. Bezpośrednio po Eucharystii na Cmentarzu Wojskowym odbędą się uroczystości przy Grobie Wołyńskim. Na uroczystości zaprasza Prezydent Miasta Przemyśla.
 8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na konto klasztorne. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na kontynuację prac remontowych i konserwatorskich w naszym kościele i klasztorze. Dziękujemy za wszelkie gesty dobroci i życzliwości.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom naszej świątyni, którzy
w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony