11 Niedziela Zwykła

17 czerwca 2018

 1. W dniu dzisiejszym, Siostry Michalitki wraz z dziećmi z Oratorium, zbierają przed kościołem ofiary na wakacyjny wypoczynek. Z góry bardzo dziękujemy szlachetnym i hojnym ofiarodawcom.
 2. Dzisiaj, na Mszy św. o godz. 11.45, będziemy uroczyście świętować zakończenie roku szkolnego Szkoły Podstawowej nr 5 a w poniedziałek, na Mszy św. o godz. 9.30, Przedszkola.
 3. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które w naszej świątyni odprawiamy we wszystkie dni tygodnia, pół godziny przed wieczorną Mszą św. – w tygodniu o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 18.30.
 4. W przyszłą niedzielę, na Mszy św. o godz. 11.45, będziemy świętować 25-lecie święceń kapłańskich o. Zygmunta Majchera, pochodzącego z Przemyśla a obecnie pracującego w Norwegii.
 5. W okresie od 1 lipca aż do końca września, w każdą niedzielę, ostatnia Msza św. w naszej świątyni odprawiana będzie o godz. 20.00 w zamian za Mszę św. o godz. 13.30.
 6. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna będzie czynna w każdą środę po Mszy św. wieczornej oraz w piątki od godz. 10.00 do godz. 11.00.
 7. Dziękujemy bardzo za ofiary składane na tacę przeznaczone na potrzeby naszej parafii i wspólnoty.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze, nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.
Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony