10 Niedziela Zwykła

06 czerwca 2021

 1. W związku z ograniczeniami spowodowanymi pandemią informujemy, że podczas nabożeństw w naszym kościele może przebywać jednocześnie do 28 osób, a na placu należy zachować stosowny odstęp. Poza momentem przyjęcia Komunii Świętej zasłaniamy usta i nos.
 2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.45 odbędzie się spotkanie z rodzicami osób dopuszczonych do Sakramentu Bierzmowania,
 3. Również dzisiaj o godz. 15.00 Msza św. w intencji członków Róż Żywego Różańca i zmiana tajemnic.
 4. W oktawie Bożego Ciała zapraszamy do uczestnictwa procesjach eucharystycznych po wieczornej Mszy św. (również dzisiaj). Zapraszamy na nie wszystkich parafian a szczególnie: dzieci komunijne oraz dziewczęta do sypania kwiatków.
 5. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe odprawiane codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. – w tygodniu o godz. 17.30, a w niedzielę o 18.30.
 6. We wtorek dziewiąty dzień nowenny przed Uroczystością odpustową św. Antoniego (13 czerwca). Msza św. przy ołtarzu św. Antoniego w intencji próśb i podziękowań o godz. 8.00, a po Mszy św. wieczornej, z modlitwami nowennowymi, błogosławieństwo relikwiami Świętego z Padwy. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy do klasztornego ogrodu.
 7. W piątek obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. To Światowy Dzień Modlitw o uświęcenie kapłanów. Po Mszy św. wieczornej procesja z Najświętszym Sakramentem. W tym dniu nie obowiązuje post.
 8. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w 41 pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w grupie św. Jacka. Szczegóły na plakacie w gablocie.
 9. Franciszkański Zakon Świeckich organizuje jednodniową pielgrzymkę do Dukli dnia 12 czerwca. Koszt pielgrzymki to 30 zł; zapisy w zakrystii u br. Dominika.
 10. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na konto klasztorne. Dziękujemy za wszelkie gesty dobroci i życzliwości. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na kontynuację prac remontowych i konserwatorskich.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony