Wielkopostne dni Skupienia i Sportu LSO 2019

Wielkopostne dni Skupienia i Sportu LSO 2019

Wielkopostne dni Skupienia i Sportu, LSO 2019, organizowane w Krakowie Bronowicach nie mogły się odbyć bez uczestnictwa naszych Ministrantów i Lektorów. W dniach skupienia i sportu uczestniczyli także lektorzy wraz z opiekunami z Parafii i Klasztoru pw. MB Anielskiej OO. Franciszkanów w Zakliczynie, Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Jarosławiu, Parafia Stygmatów św. Franciszka z Asyżu , Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Krakowie na Azorach. Opiekunem naszej grupy był o. Tadeusz.

W sobotę (9 marca) przed południem, miały miejsce rozgrywki sportowe w piłkę halową. Po wspólnym obiedzie zwiedzaliśmy krakowską „Bonarkę”, a po kolacji w miłej atmosferze spędziliśmy czas w sali bilardowej budynku seminaryjnego.

Niedziela (10 marca) rozpoczęta uroczystą Eucharystią wraz z miejscową wspólnotą parafialną była czasem dziękczynienia, ale też pożegnania z Bronowicami. W drodze powrotnej odwiedziliśmy br. Floriana w Sanktuarium Matki Bożej w Wieliczce.

Dziękujemy o. Mariuszowi Żychowiczowi za zorganizowanie tego wielkopostnego spotkania i odpoczynku w duchu Franciszkańskiej radości.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Ogłoszenia duszpasterskie

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w 2024: Elżbieta Gnejek Leokadia Nycz Elżbieta Grzejek Anna Renner Aleksandra Królikowska Elżbieta Sierańska Marek Fedorowicz Janusz Majewski Roman Gawlik Elżbieta Kowalczyk Tomasz Daniszewski Andrzej Cap Ryszard Góral     Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
  • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
  • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
  • ukraiński - o. Tadeusz
  • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
  • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony