Orszak aniołów

Orszak aniołów

W niedzielne popołudnie, 6 stycznia, w Święto Objawienia Pańskiego – Trzech Króli, ulicami Przemyśla przeszedł Orszak Aniołów. Rozpoczęła go Msza św. odprawiona w kaplicy Zgromadzenia Sióstr Michalitek przez o. Tadeusza Pawłowicza OFM. Pochód składał się z harcerzy z drużyn: 21 PDH, 5 PDS i 22 SPDO, niosących światło rozpoczynające przemarsz, dzieci z Katolickiej Świetlicy „Oratorium” we wspaniałych strojach anielskich oraz mieszkańców miasta. Nie zabrakło również tak ważnych w tym dniu Trzech (a nawet i więcej :)) Króli. W drodze od oratorium, poprzez punkt przy figurze Anioła Stróża Polski, obok Archikatedry, szopkę na Rynku, aż do naszego franciszkańskiego kościoła towarzyszył nam śpiew kolęd.
Pomysłodawcą i organizatorem anielskiego spaceru był o. Tadeusz – proboszcza naszej parafii oraz Siostry Michalitki.

Najnowsze wydarzenia

Pielgrzymka nocna na Kalwarię

Pielgrzymka nocna na Kalwarię

Ogłoszenia duszpasterskie

Transmisje w Radiu FARA
z naszego kościoła
Msze święte środa i sobota o godz. 700

Ważne informacje

Pielgrzymka do Medjugorie - zobacz szczegóły
Remonty zrealizowane w 2018 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego wtorek o godz. 800
Najbliższe Msze święte o uzdrowienie
  • czwartek, 19 września 2019 o godz. 1800
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź święta
  • w niedziele i święta przed każdą Mszą świętą
  • w dni powszednie podczas każdej Mszy świętej porannej oraz przed wieczorną Mszą świętą
Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
  • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony