Msza prymicyjna

Msza prymicyjna

Dnia 10 czerwca 2018 r., w niedzielne popołudnie, swoją Mszę świętą prymicyjną odprawiał o. Piotr Antoniuk, wychowanek naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie. O. Piotr został przywitany przez ojca Cypriana oraz wiernych naszej parafii a także ministrantów i lektorów. O. Prymicjant w swoim kazaniu wyjaśnił obrzęd świeceń kapłańskich i godność Ludu Bożego. Prosił o modlitwę za siebie i za wszystkich kapłanów. Liturgii towarzyszył śpiew chóru parafialnego. Na koniec Mszy św. o. Piotr udzielił specjalnego błogosławieństwa papieskiego dla kapłanów, osób konsekrowanych i wiernych. Dziękujemy o. Piotrowi za obecność, Słowo Boże i uśmiech. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach, aby z radością celebrował i przeżywał każdą Eucharystię.

Najnowsze wydarzenia

Wizyta braci nowicjuszy

Wizyta braci nowicjuszy

Imieniny o. Krystyna

Imieniny o. Krystyna

Ogłoszenia duszpasterskie

Transmisje w Radiu FARA
z naszego kościoła
Msze święte środa i sobota o godz. 700

Ważne informacje

Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego wtorek o godz. 800
Najbliższe Msze święte o uzdrowienie
  • środa, 19 grudnia 2018 o godz. 1800
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź święta
  • w niedziele i święta przed każdą Mszą świętą
  • w dni powszednie podczas każdej Mszy świętej porannej oraz przed wieczorną Mszą świętą
Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
  • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony