I Komunia święta

I Komunia święta

Jak co roku, w drugą niedzielę maja, dzieci z naszej parafii przyjęły po raz pierwszy w Komunii św. Pana Jezusa. Pięćdziesięcioro troje dzieci z klas trzecich przez rok przygotowywało się, pod czujnym okiem Siostry Imeldy – Serafitki oraz swoich rodziców, do tego wzruszającego momentu w życiu każdego chrześcijanina. W Komunii dokonuje się zjednoczenie osoby ludzkiej z Osobą Boską. Nasze dzieci od tej chwili idą przez życie umocnione Boską Mocą Zbawiciela. Dwadzieścia osiem dziewczynek i dwudziestu pięciu chłopców, na Mszach świętych o godzinie 10.30 i 12.00, rozpoczęło swoją wędrówkę ku niebu w towarzystwie Jezusa. Szczególnym akcentem tego dnia jest fakt, że dzieci Pierwszą Komunię Świętą przyjęły w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Dzieciom życzymy, aby umocnione obecnością Chrystusa, który jest największą radością Świętych, nigdy nie rezygnowały z Jego obecności w swoim życiu a rodzicom życzymy pociechy z dzieci do czasu naszego wniebowzięcia.

Najnowsze wydarzenia

Wizyta braci nowicjuszy

Wizyta braci nowicjuszy

Imieniny o. Krystyna

Imieniny o. Krystyna

Ogłoszenia duszpasterskie

Transmisje w Radiu FARA
z naszego kościoła
Msze święte środa i sobota o godz. 700

Ważne informacje

Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego wtorek o godz. 800
Najbliższe Msze święte o uzdrowienie
  • środa, 19 grudnia 2018 o godz. 1800
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź święta
  • w niedziele i święta przed każdą Mszą świętą
  • w dni powszednie podczas każdej Mszy świętej porannej oraz przed wieczorną Mszą świętą
Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
  • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony