O. Tadeusz PAWŁOWICZ – gwardian i proboszcz. Święcenia kapłańskie przyjął w 1996 roku. Pochodzi z parafii pw. Trójcy Świętej – diecezja legnicka. W naszej parafii od lipca 2011 roku, wcześniej pracował w Zakliczynie nad Dunajcem. Jako proboszcz odpowiedzialny jest za wszystkie sprawy duchowo – materialne, jest przewodniczącym Rady Parafialnej i odpowiedzialnym za grupy parafialne, przygotowuje młodzież do Sakramentu Bierzmowania.


O. Elizeusz GÓRSKI – mgr lic. – biblistyka. Święcenia kapłańskie przyjął w 1994 roku. Pochodzi z parafii pw. Matki Bożej Anielskiej w Zakliczynie nad Dunajcem – diecezja tarnowska. W naszej parafii od lipca 2011 roku, wcześniej pracował w Krakowie.


O. Krystyn KUSY – ekonom klasztoru. Święcenia kapłańskie przyjął w 1969 roku. Pochodzi z parafii pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Wólce Pełkińskiej – diecezja przemyska. W naszej parafii od 1999 roku, wcześniej pracował w Jarosławiu. Jest odpowiedzialnym za Żywy Różaniec.


O. Zbigniew ROGOWSKI - wikariusz parafii, katecheta, mgr teologii. Święcenia kapłańskie przyjął w 1993 roku. Pochodzi z parafii św. Karola Boromeusza w Lubaczowie. W naszej parafii od lipca 2013 roku, wcześniej pracował w Chełmie. Asystent miejscowej wspólnoty Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

email:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


O. Cyprian MAZUREK - katecheta, mgr teologii. Święcenia kapłańskie przyjął w 2007 roku. W naszej parafii od lipca 2016 roku, wcześniej pracował we Włoszech. 


O. Krystian CHOLEWA - mgr teologii – teologia moralna. Święcenia kapłańskie przyjął w 1987 roku. Pochodzi z parafii pw. Matki Bożej Pocieszenia w Ujeznej – diecezja przemyska. W naszej parafii od września 2012 roku, wcześniej pracował w Dzwono-Sierbowicach.


Br. Dominik BARAN – zakrystianin. Profesję wieczystą złożył w 1986 roku. Pochodzi z parafii pw. Najśw. Maryi Panny w Szczecinie – diecezja szczecińsko-kamieńska. W naszej parafii od lipca 2011 roku, wcześniej pracował w Krakowie.