XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

06 lipca 2025

  1. Dzisiaj zapraszamy serdecznie w imieniu organizatorów a zwłaszcza stowarzyszenia trzeźwościowego „Oaza” na Koncert Ewangelizacyjny w rynku Przemyśla, szczegóły na drzwiach kościoła.
  2. W piątek w godzinach wieczornych odszedł do Pana, nasz Współbrat Zakonny o. Krystian Cholewa. Różaniec przy zmarłym odbędzie się w poniedziałek o godzinie 19.00 w kaplicy zakładu pogrzebowego Hades. A uroczystości pogrzebowe będą we wtorek od godziny 12.15 w naszym kościele: Wprowadzenie, różaniec, Msza i odprowadzenie do grobowca zakonnego na cmentarzu głównym(ul. Słowackiego). Po Mszy będzie podstawiony autobus na Cmentarz który po uroczystościach wróci pod kościół.
  3. W tym tygodniu: w poniedziałek święto błogosławionych męczenników Józefa i Wiktorii Ulmów oraz ich dzieci, patronów województwa podkarpackiego – modlimy się w intencji rodzin naszej Ojczyzny i Archidiecezji, we wtorek wspomnienie św. Jana z Dukli, w piątek święto św. Benedykta Patrona Europy, w sobotę wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu.
  4. W piątek 11 lipca o godzinie 16.00 w kościele oo. Karmelitów będzie odprawiona Msza św. w 82 rocznicę Zbrodni Wołyńskiej. Po Mszy uroczystości na cmentarzu wojskowym. Serdecznie zapraszamy.
  5. W niedziele lipca i sierpnia: nie będzie Mszy o godz. 13.30 a wieczorem Msza będzie tylko o godz. 20.00.
  6. Kancelaria przez czas wakacji czynna będzie w środy po Mszy wieczornej i w piątki o 10,00.
  7. Rozpoczyna się Salezjańskie Lato – szczegóły na plakacie w gablocie.
  8. Bóg Zapłać, za wasze ofiary. Dziękujemy za wszystko co składacie na potrzeby naszej wspólnoty. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby remontowe w klasztorze i kościele. Rozpoczęły się już prace związane z renowacją kaplicy Miłosierdzia w kościele.

      Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, życzymy na nadchodzący tydzień   Bożego Pokoju i Radości

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 8.00
 w miesiącu kwiecień: + Elżbieta Gajada       Wieczne odpoczywanie racz Jej dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 18.00
Spowiedź Święta w naszym kościele
  • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
  • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
  • ukraiński - o. Tadeusz
  • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
  • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony