V NIEDZILEA ZWYKŁA

04 lutego 2024

 1. Przeżywamy pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszy o godzinie 15.00 odprawianej w intencji członków Róż Różańcowych, zmiana Tajemnic Różańca.
 2. We wtorek po Mszy wieczornej zapraszamy na wspólne śpiewanie pod przewodnictwem o. Tomasza. Można przynieść swoje instrumenty
 3. W sobotę jesteśmy zaproszeni na uroczystości 84 rocznicy deportacji na Sybir rozpoczynające się o godzinie 13.00 Mszą świętą w kościele Świętej Trójcy.(Szczegóły w gablotce)
 4. W niedzielę 11 lutego z racji Światowego Dnia Chorych o godz. 10.30 – Msza św. w intencji chorych z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych. Pomóżmy chorym dostać się na tę Eucharystię. A po Mszy o godzinie 11.45 spotkanie dla dzieci i rodziców pierwszokomunijnych.
 1. Przypominamy że w każdy piątek o godzinie 6.00 odprawiana jest w naszym kościele Droga Krzyżowa, na które to nabożeństwo serdecznie zapraszamy.
 2. Bóg zapłać za wszystko co składacie na potrzeby naszej wspólnoty, a przede wszystkim za waszą dobroć i życzliwość. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na pokrycie kosztów ogrzewania.
 3. W styczniu odeszli do Pana z naszej Parafii: Tadeusz Konefał, Ryszard Biłas, Andrzej Sadowski, Anna Goryczka i Ewa Keck: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie

 

Wszystkim parafianom, sympatykom i dobroczyńcom, a zwłaszcza obchodzącym swoje imieniny, urodziny, jubileusze; nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.         

Szczęść Wam Boże

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony