Uroczystość Wszystkich Świętych

01 listopada 2020

 1. Zmiana Tajemnic Różańcowych wyjątkowo w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 15.00.
 2. Dzisiaj nabożeństwo za zmarłych o godz. 18.30.
 3. W poniedziałek w Dzień Zaduszny (Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych) Msze św. odprawiamy jak w dzień powszedni.
 4. Przez 8 dni dowolnie wybranych w listopadzie można uzyskać odpust zupełny za zmarłych, za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych. Aby ułatwić dopełnienie warunku przyjęcia Komunii św., w naszej świątyni, w dni powszednie o godz. 15.00, przed Koronką do Miłosierdzia Bożego, będzie możliwość przyjęcia Komunii św.
 5. W zakrystii są do nabycia Paschaliki. Pragnących zapalić ten symbol zmartwychwstania na grobie swoich bliskich może się w nie u nas zaopatrzyć.
 6. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Do chorych udamy się od godz. 9.00.
 7. W sobotę o godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi, a po Mszy św. różaniec.
 8. Na bocznych ołtarzach znajdują się kartki wypominkowe, które z wypisanymi imionami zmarłych prosimy składać osobiście w zakrystii u brata Dominika (przed i po Mszach świętych). Za ofiary składane z tego tytułu serdecznie dziękujemy.
 9. Przez cały miesiąc listopad imiona zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym kościele będą odczytywane od godz. 17.15, a następnie w ich intencji będzie odprawiane Nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św. o godz. 18.00.
 10. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, modlitwy i każde dobre słowo. Bóg Zapłać. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele remontowe.
 11. W związku z ograniczeniami strefy czerwonej nasza świątynia może pomieścić tylko 60 osób. Bardzo prosimy o stosowanie się do tych wytycznych. Spotkania grup parafialnych zostają czasowo zawieszone.
 12. Prosimy o zasłanianie nosa i ust w kościele, szczególnie podczas spowiedzi.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze; nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

 Szczęść Wam Boże

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony