NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

12 maja 2024

 

 1. Dzisiaj:

– opiece Matki Bożej polecajmy dzieci z naszej parafii, które na Mszy Św. o 11.45  po raz pierwszy przyjęły Pana Jezusa   w Komunii Świętej.

– spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 8, po Mszy o godz.13.30.

 1. W maju pół godziny przed wieczorną Mszą świętą zapraszamy na Nabożeństwo Maryjne.
 2. We wtorek piąty dzień nowenny przed Uroczystością odpustową Św. Antoniego: o 8.00 Msza w intencji próśb i podziękowań a po Mszy wieczornej o godz. 18.00, z modlitwami nowennowymi, procesja i Błogosławieństwo relikwiami Świętego Antoniego z Padwy. (Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków i do poduszek oraz asystę procesyjną.)
 3. 17 maja o godz. 18.00 w Zamku w Przemyślu sztuka „Igraszki z diabłem”. Wstęp – cegiełka w cenie 10 zł na rzecz Centrum Hospicyjno-Opiekuńczego BETANIA im. Św. Łazarza. Serdecznie zapraszamy.
 4. W sobotę na czuwania przed Zesłaniem Ducha Świętego zapraszają Karmelici i Franciszkanie (szczegóły na plakatach w gablocie).
 5. W przyszłą niedzielę Zesłanie Ducha Świętego.

Msza rocznicowa I Komunii  o godz. 11.45.

 1. Dnia 21maja od godz. 10.00 do 17.00 i 22 maja od 9.00 do 12.00 jak co roku będzie możliwość oddania elektrośmieci wspierając cele misyjne. Prosimy składać niepotrzebne i zepsute urządzenia elektryczne na placu klasztornym wjazd od ulicy Sowińskiego 3.
 2. Składamy serdeczne, Bóg Zapłać, za wasze ofiary przeznaczone dziś na cele remontowe. Dziękujemy za wszystko co przekazujecie na potrzeby naszej wspólnoty.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze; nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.  

Szczęść Wam Boże

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony