7 Niedziela Zwykła

24 lutego 2019

 1. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych. Kartki z imionami zmarłych prosimy składać w puszkach pod chórem.
 2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca pamiętajmy o odnowieniu naszej duszy przez sakrament Pokuty i Eucharystii. Do chorych udamy się w piątek od godziny 9.00.
 3. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 8.00 rano – Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi i Różaniec.
 4. W pierwszy piątek i sobotę spotkania kandydatów do Bierzmowania rozpoczynamy uczestnictwem we Mszy św. o godz. 18.00.
 5. W piątek przypada Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych. Ogarnijmy modlitwą tych, którzy niezłomnie walczyli o wolność naszej Ojczyzny.
 6. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych będzie można wesprzeć materialnie 13-letniego Artura, chorego na Zespół Arnolda Chiariego, który pilnie potrzebuje operacji jakiej podjął się szpital w Barcelonie. Dziękujemy za Waszą hojność.
 7. Organizowana jest parafialna pielgrzymka do Medjugorie w dniach 22-30 czerwca 2019 roku. Informacje dostępne są u o. Zbigniewa oraz na naszej parafialnej stronie internetowej.
 8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty, a przede wszystkim za waszą dobroć i życzliwość.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze, nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi
Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w 2024: Elżbieta Gnejek Leokadia Nycz Elżbieta Grzejek Anna Renner Aleksandra Królikowska Elżbieta Sierańska Marek Fedorowicz Janusz Majewski Roman Gawlik Elżbieta Kowalczyk Tomasz Daniszewski Andrzej Cap Ryszard Góral     Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony