34 Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata

25 listopada 2018

 1. Dzisiejsza niedziela jest ostatnią niedzielą roku liturgicznego. Przyszła niedziela okresem Adwentu rozpoczyna nowy rok w liturgii. W Adwencie na Msze św. roratnie zapraszamy w dni powszednie o godz. 6.30, następna Msza św. będzie odprawiana o godz. 7.30.
 2. Do końca listopada imiona zmarłych zgłoszonych w naszym kościele na wypominki będą czytane o godz. 17.15 i w ich intencji będzie odprawiane Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30 i Msza św. o godz. 18.00.
 3. W najbliższą środę po wieczornej Mszy św. Akcja Katolicka i młodzież zapraszają na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.
 4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. O godz. 8.00 rano odprawiona zostanie Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi i Różaniec.
 5. W zakrystii są do nabycia wigilijne świece Caritas i opłatki nas wigilijny stół.
 6. Członkowie Akcji Katolickiej w przyszła niedzielę przeprowadzą przed kościołem tradycyjną kwestę na przedświąteczne wsparcie ubogich. Dziękujemy za waszą wspaniałomyślność i ofiarność.
 7. Katechezy Przedmałżeńskie w grudniu prowadzi parafia Matki Bożej Królowej Polski(ul. Grunwaldzka) w poniedziałki, środy i piątki (pierwsze spotkanie 3 grudnia w sali katechetycznej o godz. 19.00).
 8. Siostry Benedyktynki zapraszają na rekolekcje – szczegóły na plakacie w gablocie.
 9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty, a przede wszystkim za waszą dobroć i życzliwość.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony