3 Niedziela zwykła

21 stycznia 2018

 1. Dzisiaj o godz. 16.00 odbędzie się konkurs kolęd dla dzieci, a o godz. 18.00 spotkanie opłatkowe Liturgicznej Służby Ołtarza.
 2. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Serdecznie dziękujemy parafianom, którzy zechcieli nas przyjąć w swoich mieszkaniach, za wspólną modlitwę i rozmowy w atmosferze otwartości i odpowiedzialności za naszą wspólnotę parafialną. Dziękujemy za gościnność, dobre słowa i za ofiarność.
 3. Jeżeli do kogoś nie dotarł Kapłan to można do 1 lutego zaprosić w zakrystii indywidualnie z kolędą.
 4. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania wyjątkowo: w poniedziałek po Mszy wieczornej – Klasy II Gimnazjum i siódme Szkoły Podstawowej; oraz we wtorek po Mszy wieczornej klasy szóste Szkoły Podstawowej. Przypominamy że spotkanie rozpoczyna się uczestnictwem we Mszy Świętej (godz. 18.00)
 5. W czwartek Święto Nawrócenia Świętego Pawła, kończy się tydzień modlitw o jedność chrześcijan, pamiętajmy by prosić w modlitwach o jedność w naszych rodzinach które są Kościołem Domowym i z których doświadczenie jedności promieniuje na środowiska w jakich żyjemy
 6. W dniach od 22 do 28 stycznia 2018 roku w Kaplicy Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu trwać będzie tygodniowa modlitwa w intencji personelu medycznego oraz chorych. Duszpasterstwo Służby Zdrowia zaprasza codziennie przez najbliższy tydzień o godz. 16.00 na Mszę św. w kaplicy Szpitala połączoną z nabożeństwem.
 7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty, a przede wszystkim za waszą dobroć i życzliwość.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi
Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony