29 Niedziela Zwykła

20 października 2019

 1. Dzisiaj Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Pamiętajmy w naszych modlitwach o misjonarzach. Po Mszy św. będzie miała miejsce zbiórka na misje.
 2. Różaniec w naszym kościele odprawiamy przed wieczorną Mszą św.: w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 18.30. Dzieci prowadzą modlitwę różańcową we wtorki i czwartki, III Zakon w poniedziałki.
 3. W czwartek po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie członków Akcji Katolickiej.
 4. Na bocznych ołtarzach znajdują się kartki wypominkowe, które z wypisanymi imionami zmarłych prosimy składać osobiście w zakrystii (przed i po Mszach świętych). Za ofiary składane z tego tytułu serdecznie dziękujemy.
 5. Ojcowie Franciszkanie Konwentualni zapraszają na rekolekcje 26 i 27 października (szczegóły na plakacie).
 6. Dyrektor MOPS w Przemyślu zaprasza osoby chcące podjąć się funkcji Rodziny Zastępczej (szczegóły na plakacie).
 7. Zachęcamy do wstąpienia w szeregi chóru parafialnego. Osoby do 50 roku życia zainteresowane wspólnym śpiewem zapraszamy w najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej (godz. 18.00) do refektarza klasztornego i o kontakt z o. Cyprianem – opiekunem grupy.
 8. W dniach od 28 grudnia 2019 r. do 1 stycznia 2020 r. we Wrocławiu odbywać się będzie Europejskie Spotkanie Młodych, organizowane przez wspólnotę ekumeniczną z Taizé. Spotkanie przygotowawcze odbędzie się w najbliższy wtorek, 22 października, o godz. 18.30 w Domu Katolickim „Roma”, ul. Grodzka 11 (kaplica – I piętro).
 9. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, modlitwy i każde dobre słowo. Bóg Zapłać.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia
i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w 2024: Elżbieta Gnejek Leokadia Nycz Elżbieta Grzejek Anna Renner Aleksandra Królikowska Elżbieta Sierańska Marek Fedorowicz Janusz Majewski Roman Gawlik Elżbieta Kowalczyk Tomasz Daniszewski Andrzej Cap Ryszard Góral     Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony