28 Niedziela Zwykła

15 października 2023

1. Dzisiaj Dzień Papieski i możliwość wsparcia młodzieży przez ofiary składane do puszek na rzecz Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia. Na Mszy o godzinie 15.00 spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
2. Przez cały październik nabożeństwa Różańcowe pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą. Serdecznie zapraszamy. Nabożeństwa prowadzą: w poniedziałek FZŚ, we wtorek i czwartek dzieci, w środę Akcja Katolicka a w piątek Róże Różańcowe. 10 minut przed nabożeństwem można wysłuchać czytanki.
3. Zapraszamy młodzież klas ósmych przygotowującą się do bierzmowania na Mszę o godz. 13.30.
4. Członkowie Róż Różańcowych organizują 21 października pielgrzymkę : Jodłówka, Nowa Dęba, Łańcut. Wyjazd 6.45 z Placu Rybiego. Koszt 250 zł. Zapisy w zakrystii.
5. Na bocznych ołtarzach są wyłożone kartki wypominkowe. Kartki z imionami zmarłych prosimy składać w zakrystii (przed i po Mszach świętych). Za ofiary składane z tego tytułu serdecznie dziękujemy.
6. Za tydzień, Stowarzyszenie SYJON z Bełchatowa serdecznie zaprasza na Koncert organizowany w ramach obchodów Dnia Papieskiego.pt. ,,Święty Jan Paweł II – Papież Wolności’’, który odbędzie się o godz. 18:00 w Przemyskim Centrum Kultury I Nauki ZAMEK. Na scenie wystąpi Zespół Muzyczny SYJON. Koncert został objęty Patronatem Honorowym Arcybiskupa Przemyskiego Adama Szala oraz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Bezpłatne wejściówki od wtorku do odbioru w szatni Przemyskiego Centrum Kultury I Nauki ZAMEK.
7. Inne ogłoszenia w gablotkach.
8. Dziękujemy za wszystko co ofiarujecie naszej świątyni i wspólnocie. Bóg Zapłać. Wszystkim parafianom, sympatykom i dobrodziejom, a zwłaszcza obchodzącym swoje imieniny, urodziny, jubileusze; nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
  • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
  • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
  • ukraiński - o. Tadeusz
  • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
  • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony