26 Niedziela Zwykła

30 września 2018

 1. Od przyszłej niedzieli ostatnia Msza św. w naszym kościele o godz. 19.00. Powraca Msza św. dla Środowiska Akademickiego o godz. 13.30 na którą zapraszamy wszystkich studentów i wykładowców.
 2. Nowenna przed uroczystością św. Franciszka z Asyżu podczas Mszy św. wieczornych. W środę (3 X) po Mszy św. o godz. 18.00 upamiętnimy odejście do nieba św. Franciszka z Asyżu odprawiając tradycyjne nabożeństwo Transitus.
 3. W czwartek (4 X) Uroczystość Świętego Franciszka z Asyżu i jednocześnie dzień wizytacji Biskupiej. O godz. 17.00 w refektarzu ks. Bp Stanisław Jamrozek spotka się z przedstawicielami wszystkich grup parafialnych. O godz.17.30 odmówimy różaniec, a podczas Mszy św. o godz. 18.00 ks. Biskup udzieli Sakramentu Bierzmowania.
 4. Spotkanie dopuszczonych do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się 1 i 3 października.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Pamiętajmy o odnowieniu czystości duszy w Sakramencie Pokuty i Eucharystii.
 6. Dzisiaj przypada Światowego Dnia Turystyki na który zaprasza PTTK i Prezydent Miasta Przemyśla. Szczegółowy plan na tablicy ogłoszeń.
 7. Spotkania kandydatów do bierzmowania z klas 6 szkoły podstawowej w pierwsze piątki, a z klas 7 w pierwsze soboty po Mszy św. wieczornej.
 8. Dziękujemy za ofiary składane na tacę , modlitwy i każde dobre słowo. Bóg Zapłać.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony