23 Niedziela Zwykła

06 września 2020

 1. Dzisiaj, Eucharystią o godz. 10.30 rozpoczniemy uroczyście nowy rok szkolny dla Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Absolwentów I LO., a o godz. 11.45 dla Szkoły Podstawowej nr 5 im. Bohaterów Września.
 2. Również dzisiaj, o godz. 15.00 odprawiona zostanie Msza św. w intencji członków Róż Żywego Różańca, a po Eucharystii zmiana tajemnic i spotkanie z kolejną Różą.
 3. Dzieci od kl. 4 pragnące należeć do grup liturgicznych działających w naszej parafii zapraszamy na spotkanie organizacyjne w salce w klasztorze w najbliższy czwartek (10 września) o godz. 16.00.
 4. Chłopców pragnących zasilić szeregi grupy ministrantów prosimy o kontakt z o. Cyprianem.
 5. Uczniów klasy 8 z naszej parafii, przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.11.45.
 6. Nauki Przedmałżeńskie rozpoczniemy w naszej parafii 14 września po Mszy św. wieczornej.
 7. Do końca września, ostatnia Msza św. w naszym kościele odprawiana jest o godz. 20.00 zamiast Mszy św. o godz. 13.30.
 8. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz naszej świątyni i wspólnoty. Bóg Zapłać. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na kontynuację prac konserwatorskich i remontowych przy naszym kościele i klasztorze.

 

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.  

Szczęść Wam Boże

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w 2024: Elżbieta Gnejek Leokadia Nycz Elżbieta Grzejek Anna Renner Aleksandra Królikowska Elżbieta Sierańska Marek Fedorowicz Janusz Majewski Roman Gawlik Elżbieta Kowalczyk Tomasz Daniszewski Andrzej Cap Ryszard Góral     Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony