14 Niedziela Zwykła

07 lipca 2019

 1. Od pierwszej niedzieli lipca przechodzimy na tryb wakacyjny: ostatnia Msza św. w naszym kościele odprawiana jest o godz. 20.00 w zamian za Mszę św. o godz. 13.30.
 2. Kancelaria czynna będzie w środę po wieczornej Mszy św. i w piątek od godz. 10.00.
 3. Dzisiaj o godz. 15.00 Msza św. w intencji Róż Różańcowych i zmiana Tajemnic.
 4. W sobotę Mszą św. o godz. 21.00 rozpocznie się piesza nocna pielgrzymka na Kalwarię Pacławską. Chętnych na wspólny powrót prosimy o zapisanie się w zakrystii. Przypominamy o obowiązku posiadania odblasków w widocznych miejscach.
 5. W czwartek 11 lipca o godz. 16.00 w kościele Karmelitów Bosych zostanie odprawiona Msza św. w 76 rocznicę Zbrodni Wołyńskiej. Bezpośrednio po Eucharystii na Cmentarzu Wojskowym odbędą się uroczystości przy Grobie Wołyńskim. Na uroczystości zaprasza Prezydent Miasta Przemyśla.
 6. Dziękujemy za ofiary na rzecz naszej świątyni i wspólnoty. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na kontynuację prac konserwatorskich obejmujących osuszanie fundamentów budynku dawnych salek oraz prace w chórze zakonnym (okna i stalle). Bóg Zapłać za Waszą ofiarność.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze, nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi. ​
Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony