12 Niedziela Zwykła

25 czerwca 2023

 1. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 11.45 odbędzie się spotkanie uczniów klas 7 przygotowujących się do Bierzmowania w przyszłym roku szkolnym.
 2. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa – codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą świętą. W piątek, na zakończenie miesiąca czerwca, procesja Eucharystyczna.
 3. W czwartek obchodzić będziemy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary zbierane tego dnia będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
 4. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP, a po Eucharystii różaniec.
 5. W przyszłą niedzielę przechodzimy na tryb wakacyjny: do końca sierpnia ostatnia Msza św. odprawiana będzie o godz. 20.00 zamiast Mszy św. o godz. 13.30.
 6. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym czynna będzie w środy po Mszy św. wieczornej i w piątki o godz. 11.00.
 7. Nasza parafia organizuje wyjazd autokarowy do Markowej na uroczystości beatyfikacyjne rodziny Ulmów dnia 10 września b.r. Koszt – 50 zł. Zapisy z opłatą do końca czerwca w zakrystii.
 8. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej, a przede wszystkim za Waszą dobroć i życzliwość.

 Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze, nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony