1 Niedziela Wielkiego Postu

10 marca 2019

 1. W okresie Wielkiego Postu Droga Krzyżowa odprawiana będzie codziennie o godz. 17.30, oraz dodatkowo w piątki o 6.00 i dla dzieci o godz. 16.30. W niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale o godz. 16.00. W soboty po Mszy św. wieczornej nabożeństwo medytacji Słowa Bożego animowane przez chór parafialny. Serdecznie zapraszamy do częstego udziału w nabożeństwach wielkopostnych.
 2. W czwartek (14 marca) o godz. 19.00 rozpocznie się Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami naszego miasta od Archikatedry do Krzyża Zawierzenia. Serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych.
 3. W czwartek (14 marca) o godz. 18.00 odbędzie się kolejny Wieczór Zaufania pod hasłem: „Nie jest dobrze być człowiekowi samemu (Tb 8,6b)”. W programie m.in. Msza św. i spotkanie z gośćmi wieczoru: Julią i Małgorzatą Gredes – uczestniczkami ŚDM w Panamie. Serdecznie zapraszamy.
 4. Parafia Franciszkanów Konwentualnych w Przemyślu organizuje wieczór uwielbienia wraz z modlitwą o uzdrowienie w sobotę 16 marca o godz. 19.30. Szczegóły na plakacie.
 5. Organizowana jest parafialna pielgrzymka do Medjugorie w dniach 22-30 czerwca 2019 roku. Informacje dostępne są u o. Zbigniewa oraz na naszej parafialnej stronie internetowej.
 6. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, które przeznaczone będą na kontynuację prac remontowych przy klasztorze i kościele. Dziękujemy za Waszą hojność. Bóg Zapłać.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi. Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony