XXI Międzynarodowe Warsztaty Muzyki GOSPEL

XXI Międzynarodowe Warsztaty Muzyki GOSPEL

W dniach 13-14 maja odbyły się XXI Międzynarodowe Warsztaty Muzyki GOSPEL w Przemyślu. Przemyski GOSPEL „urodził się” w naszej parafii. To tutaj odbyły się pierwsze koncerty przemyskiego chóru GOSPEL oraz pierwsze wieczory chwały, gromadząc publiczność chcącą właśnie w ten sposób oddać Bogu należną cześć.

W sobotni wieczór, po całodniowych sesjach wokalnych, zebrali się uczestnicy, muzycy i instruktorzy tegorocznej edycji w naszym kościele. Diakonia z parafii Bożego Miłosierdzia, Brata Alberta wraz z czarnoskórym Kieronem Bygrave przez 2 godziny wielbili Boga pieśniami w języku polskim i angielskim. Ojciec Tadeusz poprowadził komentarz słowny, wprowadzając zgromadzonych w atmosferę modlitwy.

Dnia 14 maja, po uroczystej Mszy św. odprawionej o godz. 9.00, uczestnicy warsztatów udali do Centrum Kulturalnego, aby dokonać ostatnich szlifów muzycznych przed koncertem finałowym. O godz. 18.00 o. Tadeusz dokonał otwarcia koncertu, błogosławiąc artystów i publiczność. Blisko 2 godzinny koncert przebiegał w atmosferze Bożej Radości, Uwielbienia i Dziękczynienia.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Ogłoszenia duszpasterskie

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
  • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
  • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
  • ukraiński - o. Tadeusz
  • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
  • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony