Piknik z okazji Dnia Matki

Piknik z okazji Dnia Matki

W pierwszą sobotę czerwca (04.06.2022r.) w ogrodzie klasztornym przy kościele św. Antoniego Padewskiego w Przemyślu został zorganizowany harcerski piknik z okazji Dnia Matki. Inicjatorką tej imprezy był Hufiec Ziemi Przemyskiej im. Orląt Przemyskich, a organizacją przedsięwzięcia zajęła się druhna sam. Martyna Wróblewska – przyboczna 21 Przemyskiej Gromady Zuchowej „Białe Orliki”.

Pomimo nie najlepszej pogody przybyło wiele mam wraz z członkami swoich rodzin. Po oficjalnym rozpoczęciu odbył się „kominek” przy którym każdy mógł posłuchać o harcerskich obrzędowościach, a także włączyć się do rozmowy. Następnie wystąpił zespół harcerzy, którzy przy akompaniamencie instrumentów zaśpiewali przygotowany repertuar piosenek śpiewanych na co dzień w drużynach! Umilili w ten sposób poczęstunek przygotowany przez naszych harcerzy. Dalszym punktem były gry i różnego rodzaju konkurencje dla harcerzy oraz ich mam przy których wszyscy świetnie się bawili. Uśmiechom nie było końca. 

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Ogłoszenia duszpasterskie

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
  • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
  • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
  • ukraiński - o. Tadeusz
  • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
  • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony