Przyjęcie sakramentu bierzmowania przez młodzież naszej parafii

Przyjęcie sakramentu bierzmowania przez młodzież naszej parafii

17 czerwca w kościele Franciszkanów Konwentualnych o godz. 18.30 młodzież dwóch parafii św. Marii Magdaleny i św. Antoniego otrzymała z rąk biskupa Stanisława Jamrozka sakrament bierzmowania.  Uczniowie klas ósmych przygotowywali się to tego momentu przez udział w katechezie szkolnej i parafialnej już od klasy 6. 34 osoby dotrwały do końca przygotowań i  otrzymały sakrament, który pomaga w dojrzałym przeżywaniu swojej wiary, bronieniu jej i życiu według jej zasad. Mamy nadzieję że młodzież ta dobrze wykorzysta otrzymane dary w swoim życiu, o co zgodnie modlili się w czasie Mszy św. Bp. Stanisław, Dziekan naszego dekanatu – ks. Mieczysław Rusin oraz proboszczowie obu parafii o. Zbigniew Kubit i o. Tadeusz Pawłowicz razem z rodzicami i świadkami bierzmowanych. Dziękujemy też wszystkim parafianom za modlitewne wsparcie naszej młodzieży.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Ogłoszenia duszpasterskie

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
  • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
  • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
  • ukraiński - o. Tadeusz
  • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
  • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony