Rocznica powstania Polskiego Państwa Podziemnego

Rocznica powstania Polskiego Państwa Podziemnego

W dniu 26 września 2020 roku w naszym klasztorze odbyły się uroczystości związane z 81 rocznicą powstania Polskiego Państwa Podziemnego zorganizowane przez Hufiec Ziemi Przemyskiej oraz naszą parafię. Uroczystości rozpoczęto Mszą św. celebrowaną przez o. Tadeusza sprawowaną w intencji żyjący i zmarłych członków Stowarzyszenia Szarych Szeregów. Po Eucharystii uczestnicy przeszli do refektarza klasztornego, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości. W ich trakcie miało miejsce uroczyste wręczenie nominacji na stopień porucznika Pani Alinie Kasprowicz, a także przyjęcie nowych członków do Stowarzyszenia Szarych Szeregów. Całości dopełniło odśpiewanie przez harcerzy pieśni harcerskich i patriotycznych. 

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Ogłoszenia duszpasterskie

Transmisje w Radiu FARA
z naszego kościoła
Msze święte w środy
o godz. 700
Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Remonty zrealizowane w 2019 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
Najbliższe Msze święte o uzdrowienie
  • 22 października godz. 18.00 - ODWOŁANA
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
  • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
  • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
  • ukraiński - o. Tadeusz
  • esperanto - o. Stanisław
  • włoski - o. Cyprian
Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
  • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony