Imieniny o. Krystyna

Imieniny o. Krystyna

13-go listopada 2019 r. obchodziliśmy imieniny o. Krystyna. W intencji Czcigodnego Solenizanta odprawiona została o godz. 18-tej Msza św., której przewodniczył o. Krystyn, a koncelebransami byli o. Krystian, o. Stanisław i o. Cyprian.

Przed końcowym błogosławieństwem przedstawiciele grup parafialnych, sympatycy klasztoru i przyjaciele złożyli Solenizantowi życzenia, a wręczając kwiaty wyrazili swoje uznanie dla Jego duszpasterskiej pracy.

O. Cyprian, w odniesieniu do Ewangelii mówiącej o dziękczynieniu, podziękował za niestrudzoną posługę kapłańską w konfesjonale i przy ołtarzu. Odnosząc się do postaci św. Krystyna, którego życie można określić jako pełne radykalizmu ewangelicznego, życzył Solenizantowi gorliwości i radykalizmu na każdy dzień. Niech postać św. Krystyna i Jego życie będzie dla każdego z nas inspiracją i przykładem do naśladowania w drodze do świętości.

Po końcowym błogosławieństwie odprawiona została przez o. Krystyna Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Ogłoszenia duszpasterskie

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
  • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
  • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
  • ukraiński - o. Tadeusz
  • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
  • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony