Imieniny o. Tadeusza

Imieniny o. Tadeusza

Październik jest miesiącem bogatym w jubileusze. Nie tak dawno obchodziliśmy 25-rocznicę ślubów wieczystych o. Tadeusza, a 28 października świętowaliśmy Jego imieniny. Dla naszej wspólnoty zakonnej i parafialnej jest to każdorazowo niezwykle ważne wydarzenie. Wokół solenizanta zebrali się parafianie, by podczas Mszy św. o godz. 18 dziękować i prosić Boga o potrzebne łaski na drodze życia kapłańskiego i zakonnego.

Mszy św. koncelebrowanej przewodniczył o. Cyprian, który modlił się w intencji solenizanta oraz o. Tadeusz i o Zbigniew. Przed rozesłaniem poszczególni przedstawiciele grup złożyli o. Tadeuszowi życzenia i wręczyli kwiaty, które są wyrazem szacunku i sympatii.

O. Cyprian, jako przedstawiciel wspólnoty klasztornej, życzył o. Tadeuszowi, by święty patron, kojarzony z rozwiązywaniem tzw. spraw beznadziejnych dzięki swemu wstawiennictwu odpędzał trudności, otaczał opieką i czuwał nad realizacją Woli Bożej w życiu osobistym, kapłańskim, zakonnym i wspólnotowym.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Kolędowanie z zespołem Cantata

Kolędowanie z zespołem Cantata

Ogłoszenia duszpasterskie

Transmisje w Radiu FARA
z naszego kościoła
Msze święte w środy
o godz. 700

Ważne informacje

Remonty zrealizowane w 2019 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
Najbliższe Msze święte o uzdrowienie
  • wtorek, 17 marca 2020
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź święta
  • w niedziele i święta przed każdą Mszą świętą
  • w dni powszednie podczas każdej Mszy świętej porannej oraz przed wieczorną Mszą świętą
Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
  • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony