Ministrancki paintball

Ministrancki paintball

W sobotę 26 października w parku obok Ośrodka „Leśne Zacisze” w Ruszelczycach kierowanego przez harcerzy ze Związku Harcerstwa Polskiego nasi ministranci mieli możliwość uczestnictwa w grze paintballowej.

Gra rozpoczęła się wyjaśnieniem zasad i przekazaniem wskazówek dotyczących bezpieczeństwa w czasie zabawy. O godz. 10.00 uczestnicy zostali podzieleni na 4 drużyny, które w czasie gry miały za zadanie zwyciężyć w walce z użyciem markerów nacierając na przeciwną drużynę. Oczywiście zasada była prosta – nie dać się trafić, chowając się za drzewa i specjalnie do tego przeznaczone przeszkody. Drużyny były mieszane – złożone zarówno z ministrantów naszej parafii jak i harcerzy z drużyn przemyskich. Markery, ubrania, maski i pozostały sprzęt zostały dostarczony przez firmę Salutem24 z Dębicy.

Dziękujemy organizatorom i opiekunom grupy za wspaniale przeżyty dzień i nowe doświadczenie. Dziękujemy harcerzom z ZHP za udostępnienie parku wokół ośrodka w Ruszelczycach.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Ogłoszenia duszpasterskie

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w 2024: Elżbieta Gnejek Leokadia Nycz Elżbieta Grzejek Anna Renner Aleksandra Królikowska Elżbieta Sierańska Marek Fedorowicz Janusz Majewski Roman Gawlik Elżbieta Kowalczyk Tomasz Daniszewski Andrzej Cap Ryszard Góral     Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
  • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
  • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
  • ukraiński - o. Tadeusz
  • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
  • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony