Spływ kajakowy 2019

Spływ kajakowy 2019

Dnia 24 sierpnia 2019 r. odbył się spływ kajakowy rzeką San, w którym udział wzięli ministranci naszej parafii wraz z rodzicami, rodzeństwem oraz ich opiekunowie. W spływie wzięło udział 29 osób, w tym dwóch ratowników.

Spływ rozpoczął się w Ostrowie, w okolicach przepławki dla ryb, skąd autokarem nasz grupa udała się do Kupnej. Tam czekały na nas kajaki. Z Kupnej wypłynęliśmy około godz. 9:30.

Na godzinę 12:00 dotarliśmy do Krasiczyna, gdzie czekał na nas o. Tadeusz z rozpalonym grillem i kiełbaskami. Po godzinnej przerwie kontynuowaliśmy spływ.

Pogoda była wyśmienita, poziom wody w rzece odpowiedni, widoki – jak zawsze w okolicach Sanu – przepiękne. Do celu wyprawy dotarliśmy około godz. 16:30.

Specjalne podziękowania składam na ręce o. Tadeusza – proboszcza, który mimo licznych obowiązków przygotował posiłek dla kajakarzy. Dziękuję serdecznie Pani Małgorzacie Czycz za pomoc i za-angażowanie w organizację spływu oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Ogłoszenia duszpasterskie

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
  • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
  • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
  • ukraiński - o. Tadeusz
  • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
  • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony