Rocznica I Komunii Świętej

Rocznica I Komunii Świętej

19 maja 2019 r. w naszej parafii odbyła się kolejna Uroczystość. Pięćdziesięcioro dzieci z klas IV, przygotowanych przez Ojca katechetę Zbigniewa Rogowskiego,  przeżywało wraz ze swymi rodzinami  swoją Rocznicę I Komunii Świętej.

Na rozpoczęcie Eucharystii dzieci w akcie pokutnym przeprosiły za zaniedbania całego Roku i odnowiły swoją więź z Jezusem Eucharystycznym. Śpiewem i wspaniałym przygotowaniem liturgii uwielbiły Pana Boga dziękując za Jego Miłość udzielającą się nam każdego dnia w Eucharystii. We Mszy Świętej celebrowanej przez O. Gwardiana Cypriana Mazurka, O. Proboszcz Tadeusz Pawłowicz w homilii zachęcił dzieci do gorliwości i praktykowania wzajemnej miłości, która ma swoje źródło w Sercu Jezusa.

Pamiętając o rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, na zakończenie celebracji dzieci odśpiewały „Barkę”, ulubiona pieśń Papieża.

Najnowsze wydarzenia

Ogłoszenia duszpasterskie

Transmisje w Radiu FARA
z naszego kościoła
Msze święte środa i sobota o godz. 700

Ważne informacje

Remonty zrealizowane w 2018 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego wtorek o godz. 800
Najbliższe Msze święte o uzdrowienie
  • czwartek, 19 września 2019 o godz. 1800
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź święta
  • w niedziele i święta przed każdą Mszą świętą
  • w dni powszednie podczas każdej Mszy świętej porannej oraz przed wieczorną Mszą świętą
Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
  • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony