Zmiany we wspólnocie klasztornej

Zmiany we wspólnocie klasztornej

Z dniem 1 lipca 2018 roku, decyzją wyższych przełożonych, do naszej wspólnoty franciszkańskiej został skierowany o. Stanisław Płachta OFM. Przybył do Przemyśla z klasztoru w Wieliczce, gdzie od 2017 roku posługiwał jako kapłan i spowiednik.

O. Stanisław zastąpił o. Krzysztofa Srokę, którego skierowano do innej wspólnoty franciszkańskiej. O. Stanisław pracował w wielu klasztorach naszej prowincji zakonnej, między innymi: w Jarosławiu, Pilicy, Brzezinach Łódzkich, Włocławku, Warszawie, Krakowie, Zakliczynie, Wieliczce. W latach 1985 – 1990 pełnił w naszej parafii funkcję gwardiana i proboszcza. Ponowne przybycie do przemyskiego klasztoru można potraktować więc jako powrót do domu, dlatego też pragnę życzyć o. Stanisławowi błogosławieństwa Bożego, siły i radości w posłudze kapłańskiej i w życiu zakonnym w naszej wspólnocie franciszkańskiej.

Najnowsze wydarzenia

Rocznica I Komunii Świętej

Rocznica I Komunii Świętej

Dzień skupienia OFS

Dzień skupienia OFS

Ogłoszenia duszpasterskie

Transmisje w Radiu FARA
z naszego kościoła
Msze święte środa i sobota o godz. 700

Ważne informacje

Pielgrzymka do Medjugorie - zobacz szczegóły
Remonty zrealizowane w 2018 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego wtorek o godz. 800
Najbliższe Msze święte o uzdrowienie
  • czwartek, 19 września 2019 o godz. 1800
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź święta
  • w niedziele i święta przed każdą Mszą świętą
  • w dni powszednie podczas każdej Mszy świętej porannej oraz przed wieczorną Mszą świętą
Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
  • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony