Rocznica I Komunii Świętej

Rocznica I Komunii Świętej

W niedzielę Zesłania Ducha Świętego, w naszym Kościele, podczas Mszy św. o godz. 11.45, modliliśmy się w intencji dzieci, które rok temu pierwszy raz przyjęły Zbawiciela w Komunii. Modliliśmy się również w intencji ich rodzin. Rocznica, jest kolejnym ważnym i pięknym przeżyciem dla dziecka i całej rodziny. Była to również dobra okazja do udzielenia sobie odpowiedzi na pytanie: „Czy przez ten rok byliśmy bardziej posłuszni Bogu, który mówi do nas przez swojego Ducha ?”.

Dzieci, w świątecznych strojach, wyrażały swoje podziękowanie za miniony rok i obecność Boga w ich sercach, ale też przepraszały za zaniedbania w miłości do Stwórcy i ludzi. To modlitewne spotkanie było przypomnieniem, że powinniśmy zapraszać często Ducha Świętego do naszych serc i życia oraz oczekiwać na Jego podpowiedzi – „Duch, którego poślę, przypomni wam wszystko, co do was powiedziałem”, ale także zachętą do aktywnego poszukiwania Słowa Bożego i realizowania go w życiu. Dziękujemy s. Imeldzie i o. Tadeuszowi oraz rodzicom i dzieciom za przygotowanie i uczestnictwo w tej uroczystości.

Najnowsze wydarzenia

Niedziela misyjna

Niedziela misyjna

Wizyta gości w naszej parafii

Wizyta gości w naszej parafii

Niepodległa – koncert patriotyczny

Niepodległa – koncert patriotyczny

Ogłoszenia duszpasterskie

Transmisje w Radiu FARA
z naszego kościoła
Msze święte środa i sobota o godz. 700

Ważne informacje

Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego wtorek o godz. 800
Najbliższe Msze święte o uzdrowienie
  • czwartek, 25 października 2018 o godz. 1800
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź święta
  • w niedziele i święta przed każdą Mszą świętą
  • w dni powszednie podczas każdej Mszy świętej porannej oraz przed wieczorną Mszą świętą
Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
  • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony