Imieniny o. Zbigniewa

Imieniny o. Zbigniewa

Dnia 17 marca obchodził swoje imieniny o. Zbigniew Rogowski, który pracuje w naszej parafii od 2013 roku, początkowo jako wikariusz parafii a obecnie jako katecheta i asystent Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

O. Zbigniewowi, z racji Jego imienin, składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech święty patron otacza Go swoim nieustannym wstawiennictwem, Matka Najświętsza niech zawsze tuli do swego Serca, a Chrystus, którego Zmartwychwstanie obchodzić będziemy już za kilka dni, zawsze prowadzi i błogosławi w posłudze kapłańskiej i w życiu zakonnym.

W imieniu wspólnoty klasztoru św. Antoniego polecam o. Zbigniewa modlitwie całej parafii oraz sympatykom i wszystkim wiernym gromadzącym się w drogiej naszemu sercu świątyni.

Msza św. w intencji o. Zbigniewa, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla solenizanta, odbędzie się 23 marca 2018 r. (piątek) o godzinie 18:00.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Ogłoszenia duszpasterskie

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w 2024: Elżbieta Gnejek Leokadia Nycz Elżbieta Grzejek Anna Renner Aleksandra Królikowska Elżbieta Sierańska Marek Fedorowicz Janusz Majewski Roman Gawlik Elżbieta Kowalczyk Tomasz Daniszewski Andrzej Cap Ryszard Góral     Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
  • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
  • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
  • ukraiński - o. Tadeusz
  • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
  • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony