24 godziny dla Pana

24 godziny dla Pana

W Orędziu Ojca Świętego Franciszka na Wielki Post 2018 zostaliśmy zachęceni do włączenia się w ogólnokościelną inicjatywę która jest zachętą do tego, by sakrament pojednania był sprawowany w kontekście adoracji eucharystycznej. W odpowiedzi na Papieską inicjatywę „24 godziny dla Pana” 9 marca w Archikatedrze Przemyskiej miała miejsce całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu połączona ze sprawowaniem sakramentu pokuty, od godziny 8.00 do 24.00. Kapłani i wierni naszej parafii modlili się przed wystawionym Najświętszym Sakramentem w wyznaczonej porze od 20.00 do 21.00. Wśród modlących się osób nie zabrakło członków Akcji Katolickiej, Rady Parafialnej, Żywego Różańca, Franciszkańskiego Zakonu Świeckich oraz Chóru naszej parafii. Dar naszej obecności niech zaowocuje umocnieniem wiary w Jego obecność, stanie się okazją zawierzenia spraw rodzinnych, parafialnych i całej Ojczyzny.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Ogłoszenia duszpasterskie

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
  • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
  • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
  • ukraiński - o. Tadeusz
  • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
  • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony