24 godziny dla Pana

24 godziny dla Pana

W Orędziu Ojca Świętego Franciszka na Wielki Post 2018 zostaliśmy zachęceni do włączenia się w ogólnokościelną inicjatywę która jest zachętą do tego, by sakrament pojednania był sprawowany w kontekście adoracji eucharystycznej. W odpowiedzi na Papieską inicjatywę „24 godziny dla Pana” 9 marca w Archikatedrze Przemyskiej miała miejsce całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu połączona ze sprawowaniem sakramentu pokuty, od godziny 8.00 do 24.00. Kapłani i wierni naszej parafii modlili się przed wystawionym Najświętszym Sakramentem w wyznaczonej porze od 20.00 do 21.00. Wśród modlących się osób nie zabrakło członków Akcji Katolickiej, Rady Parafialnej, Żywego Różańca, Franciszkańskiego Zakonu Świeckich oraz Chóru naszej parafii. Dar naszej obecności niech zaowocuje umocnieniem wiary w Jego obecność, stanie się okazją zawierzenia spraw rodzinnych, parafialnych i całej Ojczyzny.

Najnowsze wydarzenia

Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego

Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego

Nocna pielgrzymka na Kalwarię

Nocna pielgrzymka na Kalwarię

Ogłoszenia duszpasterskie

Transmisje w Radiu FARA
z naszego kościoła
Msze święte środa i sobota o godz. 700

Ważne informacje

Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego wtorek o godz. 800
Najbliższe Msze święte o uzdrowienie
  • czwartek, 25 października 2018 o godz. 1800
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź święta
  • w niedziele i święta przed każdą Mszą świętą
  • w dni powszednie podczas każdej Mszy świętej porannej oraz przed wieczorną Mszą świętą
Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
  • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony