1 Niedziela Wielkiego Postu

18 lutego 2018

 

 1. W okresie Wielkiego Postu Droga Krzyżowa odprawiana będzie codziennie o godz. 17.30, oraz dodatkowo w piątki o 6.00 i dla dzieci o godz.16.30. W niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy do częstego udziału w nabożeństwach wielkopostnych.
   
 2. W czwartek o godz. 19.00 rozpocznie się Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami naszego miasta od Archikatedry do Krzyża Zawierzenia. Serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych.
   
 3. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5 zaprasza 1 marca na Dzień Otwarty Szkoły o godz. 16.00 oraz informuje, że od 5 do 23 marca odbędą się zapisy dzieci do klas pierwszych. Zapisu można dokonać codziennie w sekretariacie lub na stronie internetowej szkoły.
   
 4. Za tydzień zbiórka do Puszek na fundusz Misyjny: Ad Gentes.
   
 5. Koło Przewodników Turystycznych zaprasza w środę od 10.00 do 16.00, na zwiedzanie klasztoru Karmelitów i sióstr Karmelitanek (szczegóły na plakacie).
   
 6. Spotkania rekolekcyjne dla rodziców, których dzieci zmarły odbędą się w Strachocinie od 23 do 25 lutego. Zapisy na stronie www.przemienieni.pl.
   
 7. Bóg zapłać za Waszą ofiarność na rzecz naszej parafii i wspólnoty. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na pokrycie kosztów ogrzewania.
   
 
Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze; nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

 

Szczęść Wam Boże