XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

15 października 2017

 

 1. Dziś o godz. 15.00 miesięczna Msza Św. dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich 
   
 2. Na bocznych ołtarzach są wyłożone kartki wypominkowe, kartki z imionami zmarłych prosimy składać osobiście w zakrystii (przed i po Mszach świętych). Za ofiary składane z tego tytułu serdecznie dziękujemy.
   
 3. Różaniec w naszym kościele odprawiamy przed wieczorną Mszą św.: w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 18.30. Dzieci prowadzą modlitwę różańcową we wtorki i czwartki. III Zakon w poniedziałki.
   
 4. W czwartki po wieczornej Mszy świętej wyświetlamy film pomagający dobrze przeżywać niedzielną Eucharystię.
   
 5. W przyszłą niedzielę Fundacja Św. Brata Alberta będzie zbierała ofiary na potrzeby schroniska. 
   
 6. Wspólnota Karmelitańskiego Ruchu Ewangelizacyjno-Modlitewnego zaprasza wszystkich sympatyków na jubileusz 25-lecia, rozpoczynający się Mszą świętą w dniu 29 października o godzinie 11.30. (szczegóły na plakacie)
   
 7. Również 29 października Bal Wszystkich Świętych. (dokładne informacje na banerze) 
   
 8. Bóg zapłać za wszystko co składacie na potrzeby naszej wspólnoty, a przede wszystkim za waszą dobroć i życzliwość. 
   
 
Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze; nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.