II Niedziela Adwentu

10 grudnia 2017

 

 1. Dziś zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
   
 2. Przed Kościołem Harcerze z 5 Drużyny rozprowadzają wykonane własnoręcznie kartki świąteczne z których dochód przeznaczony będzie na potrzeby Drużyny.
   
 3. Bieżący tydzień jest ostatnim w którym można odwiedzić jubileuszową wystawę dotyczącą naszej parafii i klasztoru. Zapraszamy do jej obejrzenia w Muzeum Archidiecezjalnym.
   
 4. W środę po Mszy Świętej wieczornej spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.
   
 5. W środę – 13 grudnia 2017 r., o godz. 18.45 - w naszym kościele odbędzie się ADWENTOWY WIECZÓR CHWAŁY pn. Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia (Flp 4,13). Wieczór Chwały animuje Chór Akademicki Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu.
   
 6. W Adwencie na Msze roratnie zapraszamy w dni powszednie o godzinie 6.30. Dodatkowo dla dzieci Roraty we wtorki i czwartki o godz.18.00 zapraszamy dzieci i dorosłych z lampionami.
   
 7. W zakrystii są do nabycia wigilijne świece Caritas oraz Kalendarze Jubileuszowe na 2018 rok z informacjami dotyczącymi naszej parafii i jej działalności. Zachęcamy do ich nabycia oraz zadbania o sąsiadów i znane nam osoby starsze i chore. Niech to będzie okazja do zawiązania mocniejszych więzi kościoła parafialnego, a jednocześnie do spełnienia dobrego uczynku.
   
 8. Serdecznie zapraszamy do korzystania z biblioteki parafialnej którą prowadzi FZŚ w każdy poniedziałek i środę od 16.00 do 17.00.
   
 9. Przed świętami do chorych udamy się we wtorek 19 grudnia. Prosimy zgłaszać chorych w zakrystii w tym tygodniu.
   
 10. Dzisiaj można zobaczyć wystawę prac wykonanych przez dzieci ze Szkoły Podstawowej nr. 5. Zapraszamy do jej obejrzenia w korytarzu klasztornym.
   
 11. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty, a przede wszystkim za waszą dobroć i życzliwość.
   
 
Wszystkim gromadzącym się w naszej świątyni, na rozpoczynający się tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej