Odwiedziny Braci Nowicjuszy

Odwiedziny Braci Nowicjuszy

Dnia 9 lipca nawiedzili naszą wspólnotę zakonną Bracia Nowicjusze wraz z przełożonym – o. Erwinem Ceklarzem OFM. Nasi goście przybyli z domu nowicjackiego, którego siedziba znajduje się w klasztorze w Leżajsku. Bracia Nowicjusze, wśród których br. Karol i br. Łukasz należący do naszej prowincji zakonnej, a przeżywający czas formacji razem z nowicjuszami zaprzyjaźnionej prowincji franciszkańskiej, udali się do Sanktuarium Matki Bożej w Kalwarii Pacławskiej by tam spędzić czas na wspólnym wypoczynku i modlitwie w cieniu kalwaryjskich kapliczek.

Dziękujemy za miłe, braterskie spotkanie. W imieniu całej wspólnoty przemyskiego klasztoru życzę pięknych owoców czasu formacji nowicjackiej i błogosławieństwa Bożego na każdy dzień dla Braci Nowicjuszy oraz Ojców odpowiedzialnych za formację młodego pokolenia naśladowców św. Franciszka z Asyżu.

Najnowsze wydarzenia

Pielgrzymka nocna na Kalwarię

Pielgrzymka nocna na Kalwarię

Ogłoszenia duszpasterskie

Transmisje w Radiu FARA
z naszego kościoła
Msze święte środa i sobota o godz. 700

Ważne informacje

Pielgrzymka do Medjugorie - zobacz szczegóły
Remonty zrealizowane w 2018 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego wtorek o godz. 800
Najbliższe Msze święte o uzdrowienie
  • czwartek, 19 września 2019 o godz. 1800
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź święta
  • w niedziele i święta przed każdą Mszą świętą
  • w dni powszednie podczas każdej Mszy świętej porannej oraz przed wieczorną Mszą świętą
Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
  • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony